قوانین فروشگاه

شرایط و ضوابط فروشگاه کیان کینگ

برای جلوگیری از رخداد یا پیش‌آمد‌های احتمالی، مشکلات و جلوگیری از سواستفاده شخصی در خصوص ارائه خدمات آنلاین به کاربران محترم فروشگاه کیان کینگ ، ضرورت دارد، کاربران محترم برای آگاهی و اشرافیت بر ضوابط و مقررات وبسایت، آن را به دقت مطالعه نمایند. لازم به ذکر است، استفاده یا بهره‌مندی ازخدمات اینترنتی وبسایت کیان کینگ یا عضویت در این سایت فروشگاهی به معنای قبول تمامی شرایط و ضوابط آن است. از طرفی، کیان کینگ متذکر می‌گردد که تمام فعالیت‌های خود، چه به صورت آنلاین و در فضای مجازی و چه در مکان حقیقی، بر مبنا و تحت ضوابط و قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.

قوانین عمومی

باید به این نکته توجه داشت که رویکرد تجاری، کلیه اصول و رویه‏‌های کیان کینگ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. کیان کینگ بنا به ضرورت در آینده، می‌تواند هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه و بنا به صلاح دید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد؛ بنابراین شما (کاربر) توافق می‏‌کنید که عضویت و استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر مشخصا به شخصی اتلاق می‌گردد که با اطلاعات کاربری خود به هنگام ثبت‌نام در سایت، مشخصات خود را در گزینه‌ها درج نموده و از طرفی اقدام به ثبت سفارش یا خرید آنلاین و سایر خدمات سایت کیان کینگ کرده است. علاوه بر این، از آنجایی که فروشگاه آنلاین کیان کینگ یک خرده‌فروشی آنلاین محسوب می گردد، بر اساس تعریف قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا مصرف کننده (کاربر) هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

ارتباطات

به منظور بهره‌مندی از خدمات آنلاین فروشگاه کیان کینگ در زمان عضویت شما، اطلاعاتی مانند مشخصات فردی، شماره تلفن همراه و ایمیل از شما دریافت می‌شود. این شماره همراه یا ایمیل که ارسال فاکتور یا اطلاعات مربوط به فرآیند سفارش یا خرید و همچنین اطلاع رسانی‌های فروشگاه، از طریق آن رد و بدل می‌شود، کانال ارتباطی رسمی کیان کینگ با شماست. تبعا ارتباطات به صورت الکترونیکی صورت می‌پذیرد و شما در زمان ثبت‌نام و تایید گزینه شرایط و ضوابط، مشخصا موافقت خود را مبنی بر دریافت پیام و اطلاعات و سایر موارد خدماتی وبسایت را از طریق این کانال‌های ارتباطی تایید می‌کنید.

کیان کینگ در دوره‌های مختلف، برای آگاهی و اطلاع رسانی کاربران خود از محصولات جدید، تخفیفات، قرعه‌کشی‌ها، حراج و یا رویداد های مهم و مرتبط از طریق داده‌های اطلاعاتی کاربران، اقدام به پیام رسانی می‌کند. در صورتی که هر یک از کاربران تمایلی برای دریافت این پیغام‌ها نداشته باشند می‌توانند از طریق پروفایل خود یا بخش پشتیبانی اقدام به لغو دریافت پیام‌ها کنند. در صورتی که اقدامی از جانب کاربر صورت نگیرد، به منزله پذیرش یا موافقت ضمنی کاربر برای دریافت اعلان‌های کیان کینگ محسوب خواهد شد.

حریم شخصی

کیان کینگ همواره در جهت حفظ حریم شخصی کاربران کوشا بوده و از اطلاعات یا داده‌های مندرج در پروفایل کابر محافظت می‌کند. محافظت از داده‌های کاربران بر مبنای پروتکل‌های امنیتی و اینترنتی بوده و کیان کینگ در حد توان و بضاعت تکنولوژیک در جهت نگهداری از اطلاعات کوشش می‌نماید و کاربر با عضویت و استفاده از خدمات آنلاین فروشگاه کیان کینگ ، سیاست سایت را تایید می‌کند.

لازم به ذکر است، محتوا یا محتویات و داده‌های درون سایت از محتوای متنی، تصاویر، ویدیو‌ها، ایکن‌های گرافیکی، طرح‌های گرافیکی، دیزاین، قالب، طراحی سایت، گزینه‌های قابل دانلود و کپی و هر آنچه درون سایت کیان کینگ قرار دارد، رسما و قانونا اموال کیان کینگ محسوب شده و تمامی حقوق آن برای این مجموعه محفوظ است. بنابراین؛ هر گونه بهره‌برداری از آن بدون کسب مجوز رسمی و کتبی، حق پیگرد قانونی، به‌وسیله تیم حقوقی از طریق مراجع قضایی را فراهم می‌آورد. ضمن اینکه کیان کینگ فقط با ادرس اینترنتی www.kianking.ir اقدام به ارائه خدمات آنلاین فروشگاهی می‌نماید و به جز آدرس فوق‌الذکر از هیچ ادرس اینترنتی دیگری با عنوان فروشگاه استفاده نمی‌کند.

در بحث سفارش محصول نیز هر یک از کاربران با تایید گزینه شرایط و ضوابط موارد مربوط به جزئیات سفارش را تایید می‌کند. مواردی از جمله:

 •  افزودن محصول به سبد خرید به معنی رزرو محصول نخواهد بود، بنابراین؛ هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند.
 • هر کاربر با نام و مشخصات حقیقی خود اقدام به ثبت سفارش می‌کند. در صورت بروز اختلال یا مشکلات معمول برای سفارش، پیگیری‌های مربوطه می‌بایست به‌واسطه همان شخص حقیقی انجام شود.
 • روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارشات ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
 • به منظور تکمیل فرآیند سفارش و تحویل آن به مشتری، کاربر می‌بایست اطلاعات خود را دقیق و صحیح در پروفایل ثبت نماید و مسئولیت هرگونه خطا به هنگام درج اطلاعات و ایجاد اختلال به هنگام ارسال مرسوله بر عهده کاربر خواهد بود.
 • ادرسی که به‌واسطه کاربر در اطلاعات درج می‌شود باید قابل استناد و دقیق باشد. تحویل در مکان‌های عمومی، کافه‌ها، بیمارستان، هتل‌ها و رستوران امکانپذیر نیست.

جمع‌آوری اطلاعات

 ارائه هرگونه آدرس ایمیل غیرواقعی، جعل هویت دیگران، مهندسی معکوس وبسایت، جمع آوری خودکار اطلاعات بواسطه هک کردن و یا استفاده از روش‌هایی نظیر اسپایدرین (spidering)، خواندن صفحه نمایش (screen scraping)، دیتابیس اسکریپینگ (database scraping)، یا جمع آوری آدرس ایمیل‌ها، و روش‌های دیگر، و یا تلاش برای افول وبسایت یا تغییر در عملکرد «سایت کیان کینگ » به هر طریقی مثل ارسال انبوه پیام‌های ناخواسته یا (flooding) با ایجاد حجم کاذب بارگذاری روی سرورها، انتقال ویروس، بمب زمانی (time bomb)، اسب تروآ (Trojan horse)، کرم، کنسل بات (cancelbot) یا سایر روش‌های مخرب و نیز تضییع یا هر اقدامی که حقوق مالکیت معنوی یا حقوق دیگری را از ما یا دیگران نقض کند مغایر با موازین کیان کینگ بوده و حق شناسایی و پیگرد قانونی در این رابطه را برای خود محفوظ می‌شمارد.

نظرات کاربران

در خصوص ثبت نظر از جانب کاربر رعایت موارد زیر الزامی‌ست:

 • کاربر باید از هر گونه توهین اجتناب کند و صرفا در خصوص محصول اظهار نظر نماید.
 • ادمین سایت می‌تواند در صورت ثبت نظر مغایر با موزاین اخلاقی، شرعی و قانونی آن را حذف نماید.
 • هر گونه توهین یا استنباط از مفاهیم با هدف اهانت نژادی ممنوع است.
 • نقد محصول باید متناسب با محصول باشد، منطقی باشد و نه بزرگ نمایی یا با هدف تخریب برند با درنظر گرفتن مقاصد شخصی.
 • تمام کاربران حق اظهار نظر دارند.
 • کاربران باید نظرات خود را فارسی بنویسند.
 • درج کامنت با هدف لینک‌سازی در صفحات محصول ممنوع است.
 • از ثبت اطلاعات شخصی مانند شماره همراه یا ایمیل در بخش ثبت نظرات خودداری شود.

تمامی شرایط و قوانین درج شده در این صفحه، با استفاده و تایید کاربر یا کاربرانی که از خدمات سایت کیان کینگ بهره‌مند می‌شوند، در شرایط عادی قابل اجراست و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه‌قهریه، کیان کینگ هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.